Hufnágl

Četl jsi jenom titulek?
" „Je nežádoucí, aby obyvatelstvo používalo respirátory, které mají ventil. Chceme, aby obyvatelstvo nevylučovalo virus do okolí a nevytvářelo aerosol,” uvedl s tím, lidé, kteří nosí respirátor by si přes něj měli dát roušku.

Respirátory s ventilem totiž chrání nositele, ale pokud jej nosí nemocný člověk, jeho okolí chráněno není, neboť výdechový ventil vzduch nefiltruje."

Edison

Vyjímečně musím dát Hufnáglovi za pravdu. Zase čtěš jen titulky v bulváru. Mimochodem… schválně, jestli najdeš, kolikrát jsem tu psal přesně o tomhle problému???

autacek

@edison schválně jestli sis všiml, že nemá roušku přes nos

@edison a schválně jestli sis všiml, že doteď to expertúm nevadilo a Andrej šel s respirátorem FFP3 vítat i letadlo na letiště.

Ostatně jaká je pravděpodobnost že jsi nakažený, když užíváš respirátor, který tě ochrání na 98% oproti hadru na obličeji, který má účinnost cca 60% a to navíc jen po velmi omezený čas?

Edison

Všiml sis, že nejen jim to občas padá? Že ne? Ani se nedivim. Další věcí je, že my jsme ti odpověděli (Hufnágl) na otázku, kterou jsi položil, ne na to, co se ti honí v hlavě. Zase totiž jen blábolíš.

autacek

A odpověď na druhou polovinu mého komentáře?

Edison

Tu máš ode mě v mnohla příspěvcích. Někomu jinýmu možná, ale tobě se opakovat nebudu.

autacek

tak znovu, pokud neumíš číst:
Jaká je pravděpodobnost že jsi nakažený, když užíváš respirátor, který tě ochrání na 98% oproti hadru na obličeji, který má účinnost cca 60% a to navíc jen po velmi omezený čas?

Edison

Na to ses ale neptal a hned prudíš Docházej ti argumenty, tak odbočuješ od tématu a hledáš zástupný problémy. Čéče… ty to musíš mít v životě ale těžký…

autacek

Ale ptal, nicméně je zcela evidentní, že Ty máš problém v orientaci v psaném textu. Bohužel.