Yavin

Co to dnes mají studenti za podpisovou akci?

Dnes jsem na Černém Mostě viděl nějaké studenty, kteří zastavovali kolemjdoucí. Oni mají nějakou podpisovou akci?

Odpovědi
venkovan

Nevím co bylo na Černém Mostě, ale běží podpisoivání petice na podporu vysokého školství a vědeckých prací a výzkumů. Stát, respektive jeden pán jménem podobným jedné sově¨, prosazuje výrazné škrty i pro vědeckou sféru.
No nevím jak kdo, ale peníze se lépe vydělávají aplikací kvalitních vědeckých objevů apod., než přeměnou kusu železa na železniční kolej. A aby takové objevy jsme jako společnost měli, tak je dobré takovou činnost podpořit a ne finančně oškubávat.
Popravdě – ti co něco znají, tak buď budou pracovat u nás a nebo odejdou do zahraničí se svým kvalitním mozkem.
Tak si vyberme co chceme.