iwetax

Co to bylo?

Asi před rokem jsem v diskusi klikla na odkaz a objevilo se tam okýnko uprostřed s textem : ahoj jak se máš? Chtěla jsem odejít a v rámečku se objevilo : kampak chceš jít? Po každém stisknutí jakéhokoli tlačítka se text měnil, počítač nešel ani vypnout. V textu bylo např.: Chci si s tebou hrát. , Koukáš co? Tak si sem neměl(a) lézt. Jaké je mé oblíbené číslo? Špatně, to se mi nelíbí.
Bylo to psycho , až po vyndání baterky se text vypl. Zajímalo by mě co to bylo? a stalo se vm to někdy?

Nejlepší odpověď
Tombik

Bylo to několik tzv. alertů za sebou. Na své web stránky si můžeš dát vyskakovací okna (pomocí javascriptu) kolik chceš za sebou. Ty nijak nelze zavřít.

Další odpovědi
panenka

ano stalo se mi to IVETAX když jsem zde jednou klikla na jeden odkaz tuším že to bylo nordon.cz nebo com tak mi vyletělo okno kde se mi zobrazovali okna s anglickým názvem a když jsem klikla na ok to okno se vždy objevilo zase jinde na liště do toho mi tam létaly 3 chlapy nemohla jsem to dát pryč tak jsem vypla počítač a pak zapla a bylo opět vše zase v pořádku.

Jahoda

Mám podobnou zkušenost jako panenka. Klikla jsem na internetovou stránku www.nobrain.dk a objevili se mi tam tři nazí muži. Mozilla blikala a skákala sem a tam. Když jsem na něco klikla, tak ani to nefungovalo… Počítač jsem musela komplet vypnout a znovu zapnout. Bylo to o nervy.. :)