icurusL

Co tím kocour dává najevo, když kálí ráno pokaždé v tu dobu kdy jdu jíst?

Je to schválnost?

Odpovědi
zjentek

Co to proboha snídáš? (;

Může jít o rutinu, kdy kocour má svou potřebu spojenou s ránem a právě ty a tvá příprava snídaně v něm evokuje pocit na sraní.

Snídáš pravidelně? Pokud ano, tak u kocourka už nejde ani tolik o rutinu, jako spíše doslova srací rituál, na který se těší stejně jako ty na svou snídani.

Tak mu jeho rituály neber, je to živý tvor a ti také smrdí. Chudák žije v bytě a třeba mu taky lecos nevoní.