Avatar uživatele
Ивет Фйодоро

Co tím dává přítel najevo, když sedí na židli a má hodně roztažené nohy a ruce založené?

Můj přítel když sedí na židli, tak má roztažené nohy někdy jakože třeba fakt hodně od sebe a ruce založené. Co tím dává najevo? Nebo co to znamená? Má to něco společného se mnou? Nebo se sexem?
Děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ahold před 2819 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Pokiaľ tak sedí, keď sa potrebuje uvoľniť, oddýchnuť (prirodzenie nie na verejnosti, v spoločnosti, reštaurácii a podobne) v súkromí, je to v poriadku.
Pokiaľ tento krčmový posed použije v spoločnosti, reč tela hovorí veľa o jeho pohrdaním okolím. Alebo vie, že je to pre vás akási vnútorná výzva k intímnosti a využíva túto znalosť o vás, bez ohľadu na okolie.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Asi mu dáváš málo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ивет Фйодоро

Velice děkuji za odpovědi…on to dělá neustále ještě jsem ho neviděla že by měl nohy u sebe.....

před 2818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ивет Фйодоро

I ve společnosti a když někdo řekne moje jméno jako ne celé tak se jako posune dolů a tohle dělá pořád

před 2818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Reč tela povie niekedy viac než slová

před 2818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ивет Фйодоро

To je pravda takže může to znamenat jenom tohle takže může být ,,nadržený" když mě vidí?

před 2818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

to je normální mužský posed.proč septáš,když v tve hlavě je touha,aby to bylo kvůli tobě?tak si to mysli a neptej se.je to bud uvolnenost,nebo povýšenost,určitě ne,že bys ho tak přitahovala.

před 2817 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ивет Фйодоро

Ptám se protože když vidím jak sedí ostatní muži tak ten můj tam vyniká tímto…+Dík za odpověď

před 2817 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek