Kepler

Co ten Koněv ještě nedokáže?

https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-politika/618341/sp­or-o-koneva-ministr-nazval-starostu-nacistou-velvyslance-na-koberec-zada-fiala.html
Starosta Prahy 6 nacistou? Není to už trochu příliš? Takto se vyjádří ruský ministr, příslušník národa, který si s nacisty nezadal? Podle mě to napraví jen omluva nebo diplomatická nóta. Kam až povede ruská arogance?

Nejlepší odpověď
aliendrone

A proč se rozčiluješ? Však my také Putina označujeme za diktátora apod. – sejří se snad z toho někdo? ;) :)

Napapej se ruským vejcem, popij ruskou vodku, projeď se na ruském kole a pokud po tom všem budeš stále naživu, tak proboha nezabíjej žádnou RUSALKU! Prostě s ní chuděrou nalož svým „obvyklým způsobem“! ;) :D :D

Další odpovědi
hapiky

Rus vždy pohrdal menšími zeměmi. Hodně se mu stýská po tom, že už nemůže nařizovat a poroučet.

Kazatel

Spíš co vše ještě nedokáže nevděk. Desetiletí tam ta socha nevadila, tak co že najednou teď?

Jinak možná by bylo dobré nezapomínat, že bez něj bychom skončili zplynováni od dnešních kamarádů Němců. Takto pro ně nakonec jen dobrovolně za 1/3 mzdu pracujem.

mosoj

Naštěstí pouze podle tebe. Nula od nuly pojde.

Kepler

Kazatel: já myslím, že spoustě lidí ta socha vadila odjakživa, jen to teď vypěnilo na povrch. Zřejmě proto, že se zvedají protiruské nálady, čemuž se ani nedivím. Bez Rusů by nás osvobodili Američané, a nebyli bychom na 40 let vrženi zpět na úroveň afrických zemí.

mosoj

Ubožáku. Bez Rusů by nás amíci nechali klidně těm germánům a do Evropy vůbec nepřikvačili. To nakonec ukázali v roce 1938. Oni nás nešli osvobozovat, oni chtěli také kus žvance!! Jinak názor hodný sadistického negramota. No ale pro zdejší uživatele nic nového.

Kepler

alien: pravda, je zbytečné se sejřit kvůli Rusům a jejim podržtaškům, ale ta jejich arogance mě hrozně míchá. V ruském vejci je nebezpečí salmonely, ruská vodka je moc drahá a na ruském kole bych asi hodil šavli. Jediné co se mi líbí je ruská ruleta. Pokud ji hrají Rusové.

ivzez

A co ruská zmrzlina?

Kepler

Tak, teď jste mně načapala, tu mám opravdu rád. Možná proto, že nevěřím na její dovoz z Ruska.

ivzez

Také ji mám ráda. (–:

Kepler

Jo a ta Rusalka: nevím jestli má něco společného s Rusama, ale pokud by mluvila jako ten ministr, tak bych s ní opravdu naložil obvyklým způsobem. Když někdo mluví jako kniha, zaslouží si seřezat a svázat.

aliendrone

Kepler>>> Až TAKHLE ty? Tak nejdřív seřezat a až PAK svázat? Inu fajnšmekr se v tobě nezapře. ;) :D :D

Kepler

No, já přesnou technologii a pořadí výroby knihy ani neznám, to dělají knihaři, co mi vyrábějí tituly typu „Vetřelci a jejich úloha v budování socialismu“ a tak. No, je tady ještě alternativa „přeříznout a pak svázat“ To aby nechtěla ještě. Ty vůbec netušíš, čeho jsou Valaši schopni. 🙂