Co teda máme, když nám jedna z věcí,které tvoří domov, chybí – konkrétně ta nejdůležitější?

Nějaké přístřeší, oheň/ v dnešní době to může být třeba sporák, nebo cokoli co dává teplo/ a ta nejdůležitější je někdo, kdo to bude se mnou sdílet . Pokud máme toto, tak už jde všechno......gra­tuluju všem, co domov mají…:-(

Nejlepší odpověď
Deli

Když máš byt a teplo, ale chybí tam milovaná osoba/y, máš teplý byt. Ale domov to jaksi tak úplně není.
Ten pravý domov totiž nemusí být luxusní vila, ale klidně chatka, jen když v ní je láska 🙂

Další odpovědi
Drap

třetí věc je právě ten, nebo ta, co to s námi bude sdílet