Monny

Co takhle založit registr špatných soudců?

Když chceme mít registr pedofilů,tak můžeme mít i ty co soudí a rozhodují o dalším našem životě i za maličkosti.Dneska se před soud může dostat kdokoliv z nás.

Nejlepší odpověď
mosoj

Mony máte pravdu a proto nechci aby se v čemkoliv uplatňovala spravedlnost davu.
Kde kdo si myslí že se mu to stát nemůže ale stačí jen okamžik, třeba na silnici.
Takže založme registr řidičů, kteří přejeli dítě !!!! A případy nechť soudí na odpovědích. cz.

Další odpovědi
anonym

Zakládat registry a co nejvíc. Nejlépe každou hodinu 2. Nejúspěšnější registry by měly útočit na lidské emoce a zvedat vlny nálad.

rybíz

Souhlasil bych spíše s tím, aby jim média, za do očí bijící nespravedlivé a špatné rozsudky pořádně vymáchala rypáky v novinách. Třeba by se pak chytli za nos, když by o sobě četli jen samé negativa. Ale registry? To by pak mohli být na kohokoli a na cokoli.

anonym

dnes je registr na kde co,mě se jen nelíbí že na nekteré lidi a věci jsou a na jiné né,neměl by být dvojí metr,když registrujeme jednu skupinu tak je správné registrovat i tu druhou,a záleží pak na každém z nás jestli budeme mít chut a čas do těchto registrů nahlížet

dabel

Jo já bych to zavedla těch by tam bylo ha ha.Dobrá otázka

musak

Registr bych nedělal,ale ihned bych je nechal se všemi kumpány dát do novin a televize aby je všichni viděli.Moc dobře věděli proč si zavedli cenzůru,že nesmí být vidět obličej.Ty JUDr. a Mgr. co tam jsou na soudech jim drželi místo příbuzní nebo známí.Justiční mafie a radní mafie je to celá verbež kterou by měli slušní lidé potrestat.