Avatar uživatele
aramah

Co takhle trocha humoru? Nechybí Vám?

Kde je bolak?
kdo to ví ať odpoví 🙂
Snad jsem moc nevybočila s kodexu.
No pokud ano tak to smázněte, interní pošta nefunguje.
Děkuji
Doplňuji:
Barnajka doplnila svou odpověď 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, kapka, iceT, johana 56, barnajka, Drap, Damiana, briketka10, Illines, anonym před 4164 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Když jsem s nim naposled ‚mluvila‘ já, tak mi popřál, ať se mi letos (konečně) podaří upíct perníčky jedlý a nešutrákózní (rozuměj: měkký).. a dodal, že se dost možná zas na pár měsíců odmlčí, tak že mi to teda přeje radši takhle dopředu :))
A kdybyste se prý po něm sháněli, tak že tentokrát si prej čistí zuby :)))
Víc vám k tomu, bohužel, nepovím – leda zkuste bolaka zkontaktovat sami, ale kdy se ozve, toť těžko říct. Netuším, kde je, co dělá, jak se má, kdy přesně plánuje návrat…ale podlě řeči bude mimo i přes ty vánoce…to nejspíš minimálně. Zítra se kdyžtak mrknu do pošty a zkusím najít ten jeho mail, jestli o tom svým návratu nemluvil konkrétnějc, ale nevím, myslím že mlžil jako vždycky :))
Ale dneska už jdu radši na kutě, páč mě už pár dní sužuje jakýsi hnusný krkoškrab spojený s horečkama a nezabírá na to lautr nic :/ Ách jó, tak vzhůru do peřin a dobrou noc i vám všem; -uondaná barnajka-
Doplňuji:
Takže takhle: 1.11.2012 jsme konverzovali na téma vánoce a tak.. a bolak potom, že kdyby prý na pár měsíců zase zmizel (prý se mu to občas stává), tak že ať se mi ty perňajze teda podaří. Když jsem z něj tahala víc informací a naznačovala mu, že u vás mu takhle dlouhá pauza asi neprojde, tak odepsal tohle:
„Prostě,,,kdybych tu delší dobu nebyl, tak ti dávám to privilegiu, až se budou shánět, vyřídit jim, že si jsem si šel vyčistit zuby :)) oni pochopí..“

…snad mě za tu citaci bolak nezabije, ale tak nic vyloženě osobního jsem nevyžvanila, ne? Stejně to byl vlastně vzkaz pro vás :))
Víc vám ale k jeho absenci fakt říct nemůžu, neb víc nevím :(

Upravil/a: barnajka

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

pamatujete na jeho odpověď, když nějakou dobu chyběl minule (asi 14 dní)? „Byl sem vynýst koš.“

Tak třeba šel se smetím zas ;{))>

Humor mi nechybí, ten si opatřuju sám, ale bolak jo ;{))>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Těžko říct. Třeba odcestoval, možná má jiné starosti. Třeba se šel zase jen vyčurat a příjde za dva měsíce. Neboj se , on se vrátí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

už jsem zmiňovala v jedné diskuzi, že snad za ním zapadlo víko od popelnice :D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Humor snad ani ne, ale ten nejkrásnější vanilkový vlasofil děsně.:-)
Btw – nedávno říkal, že kouzelné slovo jak ho přivolat jsou právě vlasy v otázce. Sice je to jeho science fiction, ale můžeš to zkusit. Dej do doplnění: Vlasy a třeba se slituje…:-))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

chybí mi a moc :(
Doplňuji:
já myslela, že odešel, protože mu byly mazány otázky, nebo odpovědi
a teď jsem se podívala zpátky a koukám, jako blázen, že se tu mazalo o
sto šest, když jsem tu nebyla a mě ubývaly bodíky a nevím proč, chtěla
jsem se taky zeptat a Aramah se zeptala vlastně za mě a pěkně zostra já
ji takhle neznám no, ale stejně se nic nevyřešilo..
máme tady záškodníka a dokud tady bude, tak si nepomůžeme :(

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Což o to,já mám humoru na rozdávaní,ale bolak mi tu také chybí. Jeden z mála,který si dokáže udělat srandu i ze sebe a to mnozí nedokáží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Proč by neměla fungovat interní pošta. Kdo chce tak ji pošle. Jsou tu ale uživatelé kteří nehrajou fér na rovinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Depá, humor mně nechybí. „Sranda musí bét, aj gdyby tatu věšáli!“. Tak tím se snažím řídit 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Teď mě možná ukamenujete protože jsem i docela rád že tu bolak není. Ty jeho rádoby vtipné otázky už mi připadaly trapné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

Mosoj když nejde tak nejde,třeba by bylo lepší poradit aby šla, a ne jen obklikou naznačovat že někdo lže…

před 4164 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Vyber si z toho co chceš, mně jde. Odesílám i dostávám poštu běžně.

před 4164 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Pak je ještě jedna možnost, ten kterému chceš psát o tebe nestojí a zablokoval tě.

před 4164 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

To by bylo také vysvětlení,ale už si s dotyčným píšu, ovšem přes email,takže tvoje hypotéza je mylná 🙂

před 4164 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Tak to třeba ten dotyčný ani neví že to má zablokované. Ale do toho mně nic není, to je jenom vaše věc.

před 4164 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

briketko fakt jsem byla vytočená,zároveň všem děkuji za odpovědi aramah

před 4167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… je to tady nuda, bez nej … to je hrozny, jak jsem si na nej zvykla … :)
a komu se styska taky, doporucuji ( to delam ja ) , vracet se ( treba od konce ) k jeho otazkam a odpovedim .., ja se tim bavim , kdyz tu neni…
hrabu se mu v profilu … :) a vazne to stoji za to !! -iv-

před 4167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Třeba ho nějaká ta „minulá“ odchytla stojí to za to.I já probírám zpětně hlavně diskuze,snad mě za to nešoupne do popelnice,až se vrátí.

před 4167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. to by jste johanko jeste dopadla dobre .. !
nektere uzivatele by totiz asi nejradsi vystrelil az na mesic … !
:)

před 4167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

No,alespoň by to měli zadara.Jíní začínají šetřit miliony na předplatné,aby se mohli nechat vystřelit.Nebo by založil cestovku s lístkem pouze TAM,aby z toho něco káplo?

před 4167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jen jestli on to tam ten nas bolak uz neletel omrknout !?

před 4167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Snad se vrátí…

před 4167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

  • iv- máš pravdu taky projedu minulost 🙂

před 4167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. stoji to za to .., hlavne, kdyz vypravi o jejich kralickovi … !
:)

před 4167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

taky si je občas tedy holky pročtu je mi smutno :(

před 4167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

briketka10: bolak neodešel kvůli mazání otázek, neboj, taková věc by ho nezlomila. Měl tu pauzu naplánovanou, holt jsou asi v jeho životě teď důležitější věci. Tak se o něj nebojte, holky. Kopřivu mráz nespálí :)

před 4166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

🙂

před 4165 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek