Kepler

Co symbolizují barvy květin darovaných ženě?

Něco málo vím, ale nejsem si zcela jist

Nejlepší odpověď
marci1

Údajně je to takto: 🙂
Červené
Rádi byste své polovičce vyznali city? Červená kytice poví vše za Vás! Chcete říct miluji Tě? Pak volte rudé růže!

Růžové
Růžová barva značí něhu, soucit, snění, romantiku. Je velmi oblíbená u mnoha žen a slečen. Růžová dodá kytici okouzlující půvab. Neváhejte.

Bílé
Čistá, elegantní, vkusná za všech okolností. Kytici dodá za eleganci a povýší ji na dar na úrovni.

Žluté
Chcete poděkovat, povzbudit, dát naději a nebo někomu vyjádřit vděčnost? Vsaďte na žlutou. Ideální kytice pro přátele, v businessu nebo jako vzpruha na cestě k uzdravení.

Oranžové
Ohnivá, rozjasňující, živá a aktivizující barvička. S oranžovou kyticí darujte radost a veselí.

Fialové
Tradiční barva mudrců i moudrosti. Vhodná pro náročné oko dobrých přátel i obchodních partnerů. Podtrhne význam důležitých výročí a událostí.

Modré
Chcete se blýsknout něčím neobvyklým? Pak je tu možnost oživit kytici modrými kvítky. Modrá barva přísluší přátelství, komunikaci, upřímnosti. Darujte těm, kterých si vážíte.

Zelené
Hravá, srdečná, laskavá. Zelená uklidňuje a harmonizuje stejně jako příroda. Pohled na zelenou kytici osvěží i pohladí na duši.
https://www.fle­urop.cz/kvetom­luva-aneb-jaky-je-vyznam-kvetin

Další odpovědi
Kelt

U květin zase tolik možností není, ale u psychotestů byl jedním z úkolů udělat pořadí mezi barvami , jak se to danému člověku líbí. No a světlé barvy mají přednost před tmavými. Hodně se cení, když žena dostane rudé růže.