Co svým koupíte na svatého Valentýna?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­23/nadap192453807­270231.jpg

Nejlepší odpověď
Elk

To není náš svátek, ale přivandrovalec! Jestli někoho mám rád, tak mu to můžu dát najevo kdykoli, tím víc bude potěšen.

Další odpovědi
anonym

já už dárek mám protože my budeme slavit nejen Valentýna ale i výročí svatby tak pojedeme na dovolenou do míst kde jsme byli přesně před dveceti lety tenkrát to byla naše první společná dovolená

panenka

Já dostávám kytičku a balení Rafaela které mám hrozně moc ráda a mé drahé polovičce kupuji kosmetiku

anonym

Ja ho nedrzim,miluji ho kazdy den,cely rok a to je pro nej ten nejlepsi darek.
Doplňuji:
Tak jak pise Elk,nepodporuji to,co se mi snazi vnutit.

ReHu

Připadá mi, že to někdo „zprovoznil“ na podporu tržeb.