bobánek

Co spůsobuje že v zimě je v lese tepleji než v létě?

Nejlepší odpověď
anonym

pokud je to hustý les kde je hodně stromů tak tam nefouká tolik jako na volných prostranstvích a tím se drží i teplota a není tam taková zima,naopak v létě když stromy rozkvetou tak brání aby do lesa svítilo sluníčko a proto je chladněji

Další odpovědi
poa.li

Řekl bych, že možná stromy vydávají trochu tepla. A taky tam nefouká…

hanulka11

u nás je v lese zima a leží tam spousty sněhu