dodo

Co soudíte o:peníze nejsou všechno.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Všechno sice nejsou, zdraví je bezesporu přednější, ale bez nich to taky nejde, bohužel.

Bubco – realista

Další odpovědi
anonym

Jak tvrdí cynik:" O prachy jde vždycky až v první řadě".
Nebo že by to byl realista?

anonym

jsou sice důležitou součástí našeho života,ale všechno nejsou,zdraví je přednější

barila

Zdraví je samozřejmě to nejdůležitější v životě a nedá se za peníze koupit, ale často bohužel peníze jsou potřebné i k tomu, abychom si zdraví ( fyzické ) alespoň v částečné míře vylepšili, pokud nejsou peníze, tak trpí zdraví duševní.

rybíz

Peníze nejsou všechno, ale bez nich je zle. Nejdůležitější je zdraví a to se většinou penězi koupit nedá. Řekněte si co je lepší : milionář s rakovinou nebo AIDS, nebo zdravá uklízečka nebo zdravý nezaměstnaný?

iceT

Hlavne -penize kazi charakter.
Ovsem ne u kazdeho.

anonym

peníze jsou soběstačnost, nezávislost … jejich dostatek (mimo jiné) je zkouškou dospělosti a přichází obvykle spolu s nalezením své vlastní prospěšnosti a místa ve společnosti.

nepřeceňoval bych roli peněz, ale není dobré ji ani podcenit. Bez nich je to těžké ať už je váš světonázor jakýkoliv …

led

peniaze to je jeden z prostriedkov ako prežiť. Žiaľ už tisícročia, odkedy ich vynašli, s touto potrebou ľudia bojujú.