dolik

Co soudíte o dnes populárním rčení:takových jako ty,čekají před branou houfy!

Nejlepší odpověď
iceT

Mohlo by se v podstate definovat takto-vetsina z nas je nahraditelna,takze drz hubu a krok a pokud se ti neco nelibi,tak muzes jit.Na tvoje misto je fronta.

Další odpovědi
ten který je

Je to rčení lidí kteří nemají schopnost být ve vedoucí funkci a mít pod sebou lidi.

led

všetci sú nahraditeľní.
Prirodzene okrem mňa.
Registrovaných a neregistrovaných nezamestnaných a gastarbaiterov východne od hraníc je veľa a majú veľmi dobrú vlastnosť: poslúchajú, nerebelujú, veľa robia, málo pýtajú a sú vďační za možnosť pracovať (hoci za chlieb a ubytovanie)
PS. oficiálne v EU nie sú zahraniční pracovníci, pokiaľ pochádzajú z únie. Majú právo voľného pohybu a práce v ktoromkoľvek štáte EU.

zeta

Je na tom něco pravdy ,za branou čekají rusky nebo slovensky mluvící zájemci. Mají na hodinu o třicet nebo padesát korun víc než český letitý zaměstnanci.Je jim tolerován alkohol po noční konzumaci a nic se neděje. Český zaměstnanec ,byl propuštěn za 002 promile na hodinu i pro prokázání užívání léků. Co víc si přát?

Toruk

Připadá mi to jako podceňování… často ve jménu byznisu.

salsa verde

je to hnusné ale bohužel to tak opravdu je.

Michal

Smutné,velmi smutné…

dagry

Ano, i já jsem toto slyšela nejmíň 2× ve svém životě. A na místě vedoucího byl (nebo ještě je) opravdu namachrovaný arogantní debil s povýšeným chováním. A protože většina dnešních zaměstnanců se bojí vyhazovu tak tu hubu opravdu drží. Až na mě … a proto jsu u vedoucího „velice oblíbená“. Asi neviděl pohádku o Pyšné princezně, kde král Miroslav říkal: „na nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj“. Tak tou druhou částí tohoto výroku se dnešní vedoucí teda opravdu striktně drží. Já jenom doufám, že i oni jednou narazí na stejného blba, jako jsou oni sami.