zjentek

Co smysluplného děláte, když postupem věku zjistíte, že za prd stojí už úplně všechno?

nechybí vám tady kategorie- hluboké otázky?
Doplňuji:
Nevíteto?: nojo, jenže když psychiatr už dneska stojí úplně za prd, tak co můžeš dělat?

Nejlepší odpověď
led

Zjevně, zjentku, to není otázka věku, ale duševního stáří. Já osobně jsem tuhle pravdu ještě nezjistila.
Vždy se najde něco, co stojí za víc než vaše hodnotová jednotka – prd.
PS.
No není tohle "hluboká odpověď na hluboku otázku?

Další odpovědi
dudu

Usilovně přemýšlím co vznikne když genetici zkříží koniklec s pampeliškou – zda-li koniplyška nebo pampiklec, případně proč má litr vody hmotnost 1 kilogram a přitom spočítáme- li hmotnost molekul v jednom litru vody, tak by měla vážit pouze 0,5 kilogramu?!!
Doplňuji:
ad česílko: zajímavá variace na latinské „dum spiro spero“!

setapouch

Pokud všechno stojí za prd, pak nelze dělat nic smysluplného. Naštěstí jsem do tohoto stádia ještě nedospěl. A vzhledem k mým aktivitám doufám, že hned tak ani nedospěju.

marci1

Proč máš ten pocit ? Dělej něco smysluplného pořád a zjistíš, že ono to všechno vůbec nestojí za p.. ! 🙂
Doplňuji:
Jdu do Himalájí dělat yettiho. 🙂

anonym

Nepřipouštím si, že „za prd stojí už úplně všechno“…
😉
Patřím k optimistům (to jsou ti, co nemají správné informace 😉 a užívám si to.
__
Kdo co vidí v tunelu:
Pesimista vidí v tunelu tmu…
Optimista vidí na konci tunelu světlo…
Realista vidí přijíždějící vlak…
… a strojvůdce vidí tři hlupáky na kolejích…

anonym

Žiji bez důvodu. Nevěřím, že má cokoliv smysl – ni smrt, ni život → leč důvod mi zkrátka nechybí – neřeším… Žiji abych umíral, umírám abych žil!

anonym

I ten prd má pro mne hodnotu, dokud prdím, žiju.

mosoj

To děláš za prd i svoji práci ?
Považuji se za dost silného pesimistu, nicméně vidím kolem sebe hodně kvalitních věcí a práce. Také tu svoji práci nepovažuji za špatnou. Občas se něco nepovede, ale ne všechno.

Tvoje otázka je na prd, možná že ještě na něco horšího !! a jak to vypadá týká se to asi všech tvých otázek.

Nevíteto?

Šla bych k psychiatrovi… 🙂
Doplňuji:
Tak to pak už nic :,–(

bolak

Já už sem se s tímhle poznáním narodil, takže ta pravda pro mě není zas tak krutá, teď už se jen snažím těch zbývajících 74 let nějak zabít.

dudu

Je to sice trochu nechutné, ale každý patolog povrdí, že mrtvoly krátce po skonu občas prdí.....

zjentek

mowla: chápu ..ti co se probrali z klinický smrti byli optimisti a tedy se to vyplatí ..to má smysl

zjentek

led:
Zase to neber tak vážně ! Ty taky dozraješ ! 🙂

led

Ne dozrenie mám málo času, bojím sa že storočnice sa dočkám duševne skôr ako dieťa školoupovinné, či prváčka v škôlke :)