aliendrone

Co slyšíte ve videu za komentář v čase 2:58–3:00?

Troška odlehčení, video stoji za čeknutí. :) Jistě uznáte, že projev komentátorky (hudbu videa odmyslete) v inkriminovaném čase je „správně emotivní“ a dost možná i k situaci VELMI VHODNÝ (tak to má být), ale CO SLYŠÍTE, že komentátorka říká? ;) :D :D

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qoSsJIWba­Oc

Nejlepší odpověď
Kepler

Určitě říká něco jiného, ale nemůžu si pomoct, já tam slyším něco jako „dopičé“.

Další odpovědi
Prostě já...

Nejspíš to nebude ono, ale jak už Kepler psal, tak slyším „dopičí“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Kepler>>> Čéče, já na konci slyším dlouhé „i“ (možná ypsilon). Každopádně DOST trefný komentář, ne? .;) :)

Ametyst

Někdo v komentářích to nazval shitty music, kvůli které není slyšet nic jiného.