Lukes888

Co sleduje žena, když se pořád vyptává?

Mám novou přítelkyni a pořád se na něco vyptává. Co tím asi sleduje? :D

Odpovědi
Kelt

Myslí na budoucnost

Otázky jsou formou komunikace. Nevím, na co se ptá, ale chce znát odpovědi. Kolik jsi měl partnerek přede mnou, kolik vyděláváš, jsi schopen uživit rodinu a všechny děti, které budeme mít? No ptát se můžeš i ty. Kdo se ptá, ten se dozví to, co potřebuje.

Dochy

Debilní anketa. Sorry. Pokud odpovědi limituješ, měl by sis dát záležet aby dané možnosti pokrývaly většinu možných odpovědí.
Ženy jsou zkrátka více zaměřeny na komunikaci než muži. Možné je cokoli z toho cos vyjmenoval, pravděpodobné je tak 15% od každého a zbytek zkrátka normální (či i trochu abnormální) ženská potřeba komunikace…

Lucijej

Je prostě zvědavá :o)