kefud

Co sleduje stále se opakující SPAM?

Již podruhé po nějakém odstupu času se mi objevuje otravný spam viz příloha. Mám to ignorovat nebo nějak reagovat?

Odpovědi
ivzez

To jsou informace o nedoručitelných e-mailech, není to spam.

zjentek

Si tu schránku čas od času počisti, pravděpodobně je ZASEKANÁ tak, že už ani poštu neodešleš! A taky se ti může stát, že ti některá už ani nepřijde, když ji necháš tak, jak sviňa. (;

kefud

ivzes: nejsem si vědom žádných nedoručitelných e-mailů proto to považuji za spamy.
zjentek:nešlo by odpovědět trochu srozumitelněji?

ivzez

Jde o systémové zprávy, spamu se obávat nemusíte.

ivzez

Pak se do několika zpráv podívejte.

Zjentkova odpověď je srozumitelná.
„Zasekaná“ → plná.

Zkuste schránku pročistit → promazat přijaté
i odeslané e-maily.

Kolik e-mailů můžete ze schránky celkem odeslat
a kolik už jste jich odeslal?

Od koho máte schránku?

ivzeZ se píše se z na konci, slovo je nesklonné.