Avatar uživatele
mosoj

Co slavíte ................ ?

Zítra je Den matek. Slavíte tento den nebo raději MDŽ.

Nicméně ať slavíte co chcete. Všem matkám, ženám a dívkám zde na serveru posílám perly.
http://picasa­web.google.com/mo­soj3/Prani#sli­deshow/54689701598647157­46

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 5094 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já tak nějak celkově si na svátky nepotrpím,docela mě překvapilo,když mi děti posílaly sms a přály mi vše nejlepší k svátku,myslela jsem,že se zbláznily,mám svátek až v říjnu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
FOG

Samozrejme kazdy rad popreje sve matce – mamince,jinak by na tomto svete asi nebyl,ale myslim si,ze i Mezinarodni svatek zen ma neco dosebe.Kazda zena si preci zaslouzi byt oslavovana svym partnerem,ne kazda ma to stesti mit dite.
Mj. tento svatek – MDZ vznikl v USA v roce 1909.A dokonce tu maji svatek i muzi – den otcu.

Zdroj: Wikipedia

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
standa

…kytičku dávám své mamince ke dni matek.

p.s. ale měl bych jednu ´filozofickou´…, když se jedná o den ´matek´, patří se gratulovat POUZE své matce a nebo obecně kterékoli matce ?

Tuto ´filozofickou´ otázečku nepíšu vůbec proto, že bych negativně hodnotil mosojovu gratulaci, btw. velmi vkusnou, ale tak mě to jen napadlo 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

podobná otázka už tu padla kolem 8. března; u nás se slaví zásadně Den matek, neboť z MDŽ udělali komančové tak nechutnou propagandistickou frašku, že to ke slavení vzalo chuť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

MDŽ moc neslavím na MDŽ vždy jedu jen k mojí babičce a mojí Mamce na návštěvu.Den Matek slavím s Mojí mamkou a to se jdem vždy podívat na vystoupení mojích dětí jinak ti moc děkuji mosoji za krásné perly které jsi poslal ke dni Matek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ani jedno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek