mosoj

Co slavíte ................ ?

Zítra je Den matek. Slavíte tento den nebo raději MDŽ.

Nicméně ať slavíte co chcete. Všem matkám, ženám a dívkám zde na serveru posílám perly.
http://picasa­web.google.com/mo­soj3/Prani#sli­deshow/54689701598647157­46

Nejlepší odpověď
kropitko

Já tak nějak celkově si na svátky nepotrpím,docela mě překvapilo,když mi děti posílaly sms a přály mi vše nejlepší k svátku,myslela jsem,že se zbláznily,mám svátek až v říjnu

Další odpovědi
FOG

Samozrejme kazdy rad popreje sve matce – mamince,jinak by na tomto svete asi nebyl,ale myslim si,ze i Mezinarodni svatek zen ma neco dosebe.Kazda zena si preci zaslouzi byt oslavovana svym partnerem,ne kazda ma to stesti mit dite.
Mj. tento svatek – MDZ vznikl v USA v roce 1909.A dokonce tu maji svatek i muzi – den otcu.

Zdroj: Wikipedia

standa

…kytičku dávám své mamince ke dni matek.

p.s. ale měl bych jednu ´filozofickou´…, když se jedná o den ´matek´, patří se gratulovat POUZE své matce a nebo obecně kterékoli matce ?

Tuto ´filozofickou´ otázečku nepíšu vůbec proto, že bych negativně hodnotil mosojovu gratulaci, btw. velmi vkusnou, ale tak mě to jen napadlo 🙂

quentos

podobná otázka už tu padla kolem 8. března; u nás se slaví zásadně Den matek, neboť z MDŽ udělali komančové tak nechutnou propagandistickou frašku, že to ke slavení vzalo chuť.

panenka

MDŽ moc neslavím na MDŽ vždy jedu jen k mojí babičce a mojí Mamce na návštěvu.Den Matek slavím s Mojí mamkou a to se jdem vždy podívat na vystoupení mojích dětí jinak ti moc děkuji mosoji za krásné perly které jsi poslal ke dni Matek.

Michal

Ani jedno.