Avatar uživatele
zjentek

co si ženská pomyslí?

..čistě teoreticky mě zajímá názor žen, co jim jako první probleskne hlavou, když po jejich jasném návrhu muži, že je vhodný okamžik pro intimitu, dostanou „tradiční“ odpověď: soráč, mě nějak bolí hlava ,)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? vagra, iceT, johana 56, Deli, gagaga, marci1 před 4007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Odpoveď byla označena jako užitečná

Hm,tak nic,tak třeba jindy…asi bych se cítila v první moment uražená.
Ale abych pravdu řekla,tak jsem nikdy nic podobného neslyšela,asi proto,že podobnou větu jsem z pusy nikdy sama nevypustila,ale taky nikdy neříkej nikdy,že…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Řeknu to za ty své bývalé, jsem o tom přesvědčen.
Všechny by se chovaly a dávaly najevo, že zcela nejapně a blboučce opisuji jejich „manévry“. Měly pocit, že na nějaké bolení, únavu ap. mají jen ženy nárok. Přitom stačí říct „miláčku, právě teď ne“, či něco podobného a bez výmluv. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Zasmála bych se a přešla to. Možná ho opravdu bolí hlava, nebo má jiný důvod a jen to „vtipně“ zaobaluje. Nedělala bych z toho tragédii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Asi bych přemýšlela, s kým to mám vlastně co do činění. Se ženskými sdílet důvěrnosti zapotřebí rozhodně nemám. Ani zženštilosti se mi nezamlouvají. Mám ráda přímost – proč raději neříct: Nemám náladu, jdu na pivo. V tom momentě bych byla oblečená a šla na dvě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

„Tradiční odpověď“ jsem nezažila a připadá mi trochu dětinská. My ženy jsme inteligentní stvoření ( hned po mužích a delfínech ) a jistě pochopíme, že je muž unavený, třeba i psychicky. Prostě má druhý den ráno důležitou poradu,musí předložit šéfovi návrh, jak zlepšit prodej, myslí na to, že bude v televizi hrát třeba Real Madrid apod. My ženy to máme taky a myslíme zase na jiné věci, někdy stejné jako muž. Muži snažte se říct pravdu, že prostě máte myšlenky jinde, věřte, že většina žen to pochopí.Tak jak muži by měli pochopit ženy. Ale na bolení hlavy se prosím nevymlouvejte.Bez pohodové nálady se jistě „jasný návrh“ nemůže uskutečnit dle našich představ.Máme Vás rády !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Copak, právě máš takové zklamání za sebou? :)
Nikdy jsem se na takovou blbost nevymluvila, navíc je to z toho úplně jasný… Vlastně se mi ani nestalo, že bych takový okamžik zkazila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Čistě prakticky.U vys­loveného návrhu jsou vždy dvě možnosti,buď bude přijat nebo odmítnut.V ten správný okažik může stačit pouze pohled beze slov a hlava nebolí ani jednoho… ) Aktivity z donucení nepřináší ten pravý požitek.

před 4006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Když žena řekne, že jí bolí hlava, v překladu to znamená, že se jí nechce, tak to vždy bylo, je a bude, amen

před 4002 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek