kacen ka

Co si zbalit na čundr?

ahoj za týden jedeme s partou na čundr pod stan a nevím co si zbalit abych si toho nebrala moc.předem díky za odpověď

Nejlepší odpověď
anonym

Nůž,prachy a rum

Další odpovědi
marci1

Zkus si z tohoto seznamu vybrat to nejdůležitější, co potřebuješ : http://www.sta­tek.org/view.php?cis­loclanku=2010040001

anonym

Něco na sebe:

  • na den, když je hic (včetně bot a něčeho na hlavu)
  • na den, když prší (včetně bot a něčeho na hlavu)
  • na noc
  • stan
  • slušný spacák, karimatku
  • kotlík, ešus, lžíci, zavírací nůž, kus špagátu

😉
Pokud budeš mít možnost si něco večer přeprat, stačí ti 2× triko, ponožky, spodní prádlo. Kalhoty, kraťasy (sukně), košile, mikina, větrovka, klobouk, sandály, pohorky.

abendsbrot23

K tomu všemu, co si s sebou nabalíš, doporučuji přibrat antibakteriální gel na ruce. Je to dobrá alternativa, když si nemáš kde umýt ruce.
Doplňuji:
Ten odkaz, to je jen příklad.

Zdroj: http://mydla.he­ureka.cz/dettol-antibakterialni-gel-50-ml/specifikace/#sec­tion

dědapetr

Tady taky něco: http://vlci-prachatice.web­node.cz/news/ka­pitola-4-cundr-vandr-tramp/

kapka

Nezapomeň baterku na svícení, jinak večer ve stanu nic nenajdeš. :)

Pardon, ale antibakteriální gel? To jako fakt? :D:D:D:D:D:D:D:D

Jana5678

Na čundr si musíte zabalit hlavně kvalitní „spací pytel":https://armik.cz/, jelikož pokud vám bude zima v noci, tak se pořádně nevyspíte. Já si na čundr neberu nikdy moc věcí, protože je důležité mít batoh co nejlehčí. Na každý den si beru samozřejmě spodní prádlo a tričko. Nepostradatelná je pro mě teplá mikina, pokud by se ochladilo a nepromokavá bunda. Přeji skvělý čundr.

kacen ka

jinak všem vám moc děkuji za radu jsou ot super rady které se hodí akorát ten rum no já nevím jak by to prošlo u mamky je mi 16 tak nevim nevim:D

anonym

Dobrou náladu, hlavně dobrou náladu.

abendsbrot23

kapka: Ano, antibakteriální gel. Náhodou to je dobrá věc, pokud nechceš mít ruce plné bakterií. Někdo si na hygienu potrpí víc a někdo míň. :)

abendsbrot23

Účinnost jednoho takového antibakteriálního přípravku mám ověřenou laboratorním pokusem, takže nejde jen o kecy, že to ničí bakterie, ale fakt to ničí bakterie. To jen tak mimochodem… :)

kapka

Jen tak mimochodem nevěřím, že jste někdy byl/a na čundru. Narozdíl ode mě. Jinak byste musel/a vědět, že není možné být dlouhodobě někde, kde není zdroj pitné vody (byť by to byla lesní studánka), potřebujete ji na vaření čaje, polévky z pytlíku, umyjete si samozřejmě i ty ruce.
Mimochodem jste v přírodě, ne na místě, kde bezprostředně hrozí nákaza infekční chorobou.
Netaháte s sebou horu nesmyslů. Pokud tedy netrpíte chorobným strachem z bakterií. Takoví lidé ale na vandry většinou nejezdí, sedí doma a leští záchodovou mísu.