afro.minerva

Co si zaslouží nenávist?

Co si myslíte, že si zaslouží nenávist. Nenávist je opravdu hodně ošklivá emoce. Jsou ale různé životní situace. Znáte něco, co kdyby vám někdo udělal, tak by si nenávist zasloužil?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nenávidím lidi kteří zabijí dítě nebo zvíře.

Další odpovědi
Jakub

Láska a nenávist jdou spolu ruku v ruce. Někdy je nemožné je od sebe rozlišit. Nelze nenávidět, lze pouze litovat. Znám případ, kdy snacha přímo nenávidí svoji tchýni a své děti vede k tomu, aby svoji babičku také nenáviděly, ale to děvče nelze nenávidět, to se musí litovat, protože nemá potuchu co ji čeká, až její děti vyrostou.

Nuk nuk

Nevím, znám hodně lidí, kteří jsou mi nějak nesympatičtí, nerozumím si s nimi, nemám je moc ráda, ale neuvědomuji si nikoho, koho bych vyloženě nenáviděla. Takový člověk by mi asi musel intenzivně a přes veškeré snahy ho napomenout a upozornit, provádět něco velice nepříjemného nebo mě či mé blízké ohrožovat na životě.

Michal

Člověk.který ublíží ženě.dítěti a v neposlední řadě domácímu zvířeti.Osoba,která pracuje proti lidem(parlamen­t)¨.Hyenismus.

Vicki

Nenávist by si ode mne zasloužil psychopat,který by zavraždil někoho mně velmi blízkého.