Amie

Co si vzít s sebou na „sportovní kurz“?

POjedeme se školou na sportovní a kurz a netuším, co vše si vzít sebou, aby mi pak důležitá věc nechyběla. Na ničem takovým jsem nikdy nebyla – hlavní akci bude voda (jako plavení na kanoích, nebo na něčem takovým). PLus sportovní hry…
Je to na pět dní. Jídlo zajištěné.

Díky všem.

P.S. Jo a plavat umím.

Nejlepší odpověď
Drap

Peníze, sportovní oblečení, lžíci, pokud potřebuješ tak spacák a karimatku, hygienické potřeby ..........A to by mělo stačit. Vzal bych si sebou dostatek prádla, něco teplejšího když je zima a pláštěnku. Je zbytečné brát si sebou nějaké výkřiky poslední mody.

Další odpovědi
Robert_PM

Tak hlavně to, co říká drap + vodotěsný obal na věci, zvaný kanystr se širokým víkem. Jestli se cvaknete, nebudeš mít vodotěsný obal, tak sušíš den a noc…:). A baterku, samozřejmě:-). A toaleťák. A vlhčený ubrousek. Repelent…:-).

Alesh

Mám seznamy (obecný + mnou upravený na cyklozájezdy), jestli chceš, ozvi, se pošlu ti je.

Michálek1245

Vzhledem k tomu, že je to sportovní kurz, tak bych si vzal sportovní oblečení. Pokud píšeš za chlapa, tak určitě nějaká pánská sportovní trička, k tomu pak kvalitní boty, nějaké pohodlné kalhoty, mikinu… prostě oblečení na sport. Na druhou stranu bych si ale asi vyžádal přibližný seznam aktivit, abych věděl, na co se mám dopředu připravit.