Mynona

Co si vzít na hodinu etikety?

Zdravím všechny přítomné.
Prosím o pomoc. Tenhle týden se konaly taneční, ale já jsem na té hodině být nemohla, protože jsem byla nemocná. Potíž je v tom, že to byla asi celkem důležitá hodina, jelikož se příští týden kromě tanečních bude konat také „výchovnější“ hodina, tedy hodina etikety. Nu a já nevím, co si mám vzít na sebe (a předpokládám, že se to v těch posledních tanečních říkalo, ale..)
Navíc nemám na nikoho kontakt, takže jsem vážně na vážkách, co si vzít. Šaty jako do tanečních, nebo normální (jen trochu formálnější) oblečení?
Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Agneta

Tak přemýšlej o čem je etiketa…šla bys tam v džínách?:D

ivzez

Zavolejte si do taneční školy, řeknou Vám to.

Já bych vycházela z toho, že jde o taneční kurz,
a že se etiketě pravděpodobně nevěnuje
celá hodina (asi bych šla v „tanečním“) …