Nikolinkasrd

Co si vzít do divadla Broadway ?

Zítra du do divadla Broadway a nějak přemýšlím jestli si vzít šaty… nebo prostě, co se tak hodí, abych se nějak vhodně oblíkla ?

Nejlepší odpověď
marci1

Návštěva divadla je kulturní záležitost. Obleč si šaty, nebo sukni a společenskou halenku. Něco takového, co ráda nosíš a v čem se budeš cítit dobře. 🙂

Další odpovědi
led

Záleží od toho, do ktorého divadla na Broadway (25km dlhá) chcete ísť a na ktoré predstavenie.
Na muzikál v dlhej rúbe nedoporučujem, ale zase na operu v džinsoch tiež nie.
Podľa mojich skúseností na bežné predstavenie v nie noblesnom dvadle sú akékoľvek šaty vítané. Pokiaľ by ste išli prevziať cenu na udeľovanie Oskara zoberte si večerné šaty…

led

Z rozhovoru s Newyorčanmi:
my do divadla veľmi nechodíme, to skôr turisti, preto sú tak vypredané

Pepa25

Nemyslela tazatelka spíše http://www.divadlo-broadway.cz/ ?