dust8

Co si slibujete od Windows 11, které byly dnes oznámeny?

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/cla­nek/on-line-microsoft-ukazuje-budoucnost-windows-40364359

Nejlepší odpověď
Kepler

Po zkušenostech s přechodem z win7 na win10 očekávám jen problémy. Vychvalování a sliby sice zní hezky, ale už po dvou měsících se začaly množit nepříjemnosti, se kterými si nikdo nevěděl rady, když tak jen částečně. Defender neodchytil vůbec nic.

Další odpovědi
aliendrone

Nic zásadního pro uživatele, půjde jen o kosmetické změny (a pravděpodobně i o jiné, ale ty už s uživatelem (prospěšností) nemají nic společného, jako zdokonalené šmírovaní apod.). Je to jen marketingový tah (odhlédnu od slibů MS, že desítky jsou LAST Widle). Za starých časů by se tomu říkalo „°W 10 Service Pack 1“. ;) :D :D

Arne1

Jen problémy

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.