Barbora Barč

Co si psát do sešitu s pořadačem?

Dobrý den, dostala jsem od babičky krásný sešit ve formátu A5, se 100 stránkami a s 4 barevnými pořadači. Tento sešit se mi moc líbí, ale bohužel nemám žádný nápad co bych si do něj mohla psát.
Děkuju moc za každou radu či tip

Nejlepší odpověď
ivzez

Nevíš-li, co de krásného sešitu psát, nepiš do něj nic.
Počkej si, až tě něco napadne. Každopádně bych ti poradila
do krásného sešitu psát bez chyb → tip × typ (zjisti si rozdíl).

____

Ve výčtu chyb jsem zapomněla čárky.

Vidím to beznadějně. Quentos ti v otázce opravil chybu,
tys ji vrátila zpět.

Takže také doporučím ta pravopisná cvičení.
(Psát, aniž by věděla o čem, a/nebo psát s chybami je hloupost.)

Další odpovědi
quentos

Navrhoval bych pravopisná cvičení (viz předchozí odpověď a příspěvek v diskuzi).

nyjono

Zeptej se. Např.co znená: komu není rady, tomu není pomoci.
Ty si poradit nechceš nechat.
Tak s psaním počkej.
Později bys třeba litovala, že jsi krásný sešit nevyužila správně.
Ale … můžeš třeba psát, co tě ten den zaujalo, co se stalo zajímavého nebo co tě ten den potěšilo.

Mc Merkurion

… se vykašli na psaní, to je škoda papíru a našich lesů, použij ho na vobrázy, dřívávejc to holky mívaly a říkali tomu Památníček …

elkon

RECEPTY, třeba i s fotkami.

ivzez

s(e) 4 (nikoliv 4řmi!) barevnými pořadači
bych (nikoliv by jsem!)