Elizabet

Co si přejete ze všeho nejvíc?

Mám takovou otázku kdybyste si mohli přát cokoli na světě co by to bylo?.......Já nad tím přemýšlím a je to zaludný.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Opravdu zapeklitá otázka.
Ale jak je ten film?
Být chudobný a zdraví nebo bohatý a nemocný?
co je lepší?

Další odpovědi
ten který je

Přál bych si být zdravý,to je základ všeho.

anonym

Samozrejme zdravi,ale take zakaz loveni velryb,zakaz kaceni destnych pralesu,konec pytlatctvi v Africe.

vecernice

Fakt záludná otázka!Nejde napsat první co člověka napadne,ale asi bych řekla ,že si pžeju přežít ve zdraví.

anonym

chtěl bych být na světě se svými nejbližšími napořád,nebo aspoň pár set let.

Michal

Zdaví to především,klid a mír.

afro.minerva

Já bych si přála, aby myla moje maličká celý život zdravá a šťastná, aby měla dlouhý a krásný život, brzy potkala pravou lásku, měla hodně pravých kamarádů, práci, která by ji bavila a nás svoje oba rodiče hodně hodně dlouho. To bych si přála.

Klarisa

Aby byl lepší svět,nebylo válek,hladomoru,aby se všichni měli rádi,nebylo závisti,sobec­tví apod.