Avatar uživatele
HonzikPernik

Co si přejete k Vánocům v roce 2014? A pečete si cukroví?

Doplňuji:
Jde o rok 2013 spletli jste se.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, redy, Klára K. před 3775 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Co si přeji k Vánocům v roce 2014? Nevím, co bude zítra, natož za víc než rok. Přání mám, platí celoročně, ale nevyslovím je. Jen jedno – zdraví.

Cukroví minimálně…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Přemýšlet co bude za rok,když nevím co bude za týden.....pokud se domnívám správně je letos ještě pořád rok 2013.
Cukroví nepeču,jelikož bych pekla jen pro sebe,můj mladej na sladký moc není a já nepotřebuju kila navíc.Stačí když trochu cukroví dostanu.
Doplňuji:
Snad ses spletl ne?

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Odpovím v opačném pořadí.
Nepeču, tedy, pokud budou síly, možná se přemůžu a upeču 1 – 2 druhy, ale nelámu to přes koleno. Za necelé dva týdny mám totiž termín porodu, takže jakákoliv práce navíc, je prostě znát.
Z toho také vyplývá i co si přeju – aby vše proběhlo v pořádku, a abychom to všechno zvládli v klidu a pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Aby byl klid a aspoň na vánoce mě nikdo nenasr*l.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Hlavně aby hodně rychle zmizelo to předvánoční šílenství, to velmi nerad ☹
Pak aby napadl sníh. Co si přeji je to, co potřebuji a na co mně zbudou peníze, protože si to kupuji sám 😁
Cukroví nepeču, ani nekupuji, nemusím to 😉
P.S: s tím rokem ses spletl snad TY, ne my !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Po přečtení otázky sem se vosypala – nemám ráda vánoce,nemám ráda sníh, nemám ráda cukroví,nemám ráda dárky,
huxa to napsal přesně :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Přání velice skromné,všem hlavně hodně zdravíčka. Cukroví peču ,z oblíbených druhů určitě ani jeden chybět nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Vanoce jako takove neslavim …ale slavim uz 21.prosince zimni slunovrat … cukrovi pecu ..... kdyz je chut a cas :D prani tedy nemam coz je pochopitemne no ni ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Aby přijeli moji mladí (a to slíbeno mám). No a cukroví peču si i kamarádkám, kterým chutná.
Doplňuji:
Přání, dárky a pečení jsou u mne každoroční tradicí, a co u Tebe? Tak se pochlub také. A klidně napiš, co si přeješ i letos.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dostat práci a moci to v ní doklepat do důchodu.Manželka zatím nepeče, snad až další týden.
Doplňuji:
Špatně jsem si přečetl dovětek o cukroví.Ano, pečeme každým rokem, ale už ne tolik jako když byly doma děti.Pečeme tři druhy a vdaná dcera také tři druhy, pak si to povyměňujeme, takže máme každá rodina 6 druhů.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Vánoce neslavím, takže si přeju, aby to byl den dobrý. Co nejmíň zraněných, sebevražd, požárů… To by ke spokojenosti celkem stačilo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nuknuk – zcela OT – ale přeju, ať „to všechno v klidu a pohodě“ zvládneš/te…
😉

před 3774 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek