stanislav128

Co si představujete pod pojmem věčnost?

Doplňuji:
Kde stravíté věčnost?

Nejlepší odpověď
fcoop

Když má jeden průjem a záchod je daleko.

Další odpovědi
huxa

nekonečno vyjádřeno v čase.
Doplňuji:
Ve světě (tím myslím vše, co existuje, všechny vesmíry, …).

iceT

spoustu,spoustu,spou­stu volného času,který nejde ničím vyplnit.

Andre5000

Něco, co nikdy neskončí a tvá neustále.

badisko

Tak na tuto otazku se neda dost dobre odpovedet ..v par vetach nebot vecnost a nekonecno se neda predstavit lidsky mozek to proste nestiha …:D
Pokusim se rict takto .. reinkarnace lide kteri veri v reinkarnaci vi ze nic nekonci smrti …ale taky nezacina je to jen vecny kolobeh ..rodime se umirame zase se rodime ..neni nutnost ze po reinkarnaci jako to treba bylo u keltu narodit do lidskeho tela nebo do zvirete ..ale muze to byt take strom nebo muze lidska duse vstoupit do kamene … proste duse je vecna.. ikdyz neni zatizena vzpominkamy na minuly zivot a neni zatizena karmou (bozim zasahem nebo spravedlnisti jak je libo)…
ikdyz jsem spise zabrouzdal spise do nesmrtelnosti …:D vecnost se da vylozit take tako …

marci1

Představit si věčnost asi nelze. Je to nekonečný čas, nekonečná délka, trvající navždy. Znázorňována bývá hadem, požírajícím si ocas : http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs-CZ&langpair=en|cs&u=http://­en.wikipedia.or­g/wiki/Eterni­ty
Citát : Epikúros
Rodíme se jen jednou, dvakrát se nelze narodit, nýbrž je jisté, že po celou věčnost nebudeme již existovati. A tu Ty, který nejsi pánem zítřka, odkládáš své štěstí na dobu pozdější. Život pak míjí v samém prodlévání a jeden jako druhý umíráme, aniž jsme našli pro sebe volnou chvíli.

Doplňuji:
Věčnost strávím přece v ráji, kde jinde ? Už ta představa je krásná ! 🙂

zjentek

emoce, která tě ovládá a neskončí to ani smrtí ..cokoliv, od čeho nejsi schopen se oprostit, ať už máš jakékoliv zdůvodnění. Jen pouhá představa záporné věčnosti by mohla být lidem dostatečným varovaním před jejich smýšlením ..ale není ,)

partep12345

nikdy ?? :DDD

Bájja

Věčnost je bůh.
Tam, kde nechci být, je i minuta věčností.
S tím, koho miuji, má i věčnost svoje hranice.

bububabu

Věčnost je život po životě, takže hodní půjdou do nebe k životu v radost a zlý do pekla k životu v hrůze a bolesti. Odvěká pravda…