Co si představujete pod pojmem !lenonky" ?!

Měli jste je i vy?!
P.S.A ne že se budete koukat v Googlu! To by nebylo fér!

Nejlepší odpověď
Drap

Ani si nedovedeš představit, co mi to dalo, zhruba před 45 léty,práce a starostí abych je sehnal?

Další odpovědi
briketka10

každý je pamatuje, i můj děda je nosil mám jedny doma a těch sklíček..
na Kampě bydlel můj přítel a v té době jsem chodila okolo pomníku J.Lennona k němu domů a taky tam nějaké ležely, nikdo si je neodvážil sebrat byly k nim přivázané stužky, takovou úctu tehdy lidi měli a teď mějte někde bez dozoru kolo..

Reuef

jen doplnim ze Lennon si je oblibil pote co hral v nejakym valecnym filmu a tam je mel jako rekvizitu :)

Sůwa

Brýle s kulatou drátěnou obroučkou, jakou nosil John Lennon a jakou teď nosí i jeho syn. Jenže to taky není fér (fair), protože já se na to pamatuji. Googlu mi netřeba.

led

Mám ich pred sebou.
Názov dostali po spevákovi zo skupiny The Beatles Johnovi Lennonovi.
Malé drôtené okuliare…
zvyšok nechám na ostatných…

hanulka11

no kulaté brýle s tenkou obroučkou jaké nosil John Lennon …já je tedy nikdy neměla ,ani jsem po nich netoužila

Jikra

No kulatý brejličky přece. Páč sem ročník 48 tak sem po nich v 60tých letech a se svým dlouhým hárem toužil. Bohužel marně ale sehnal sem si cvikr a byl sem teda taky pěknej kousek.

Hykam

Brýle s kulatými obroučky, něco jako měl Harry Potter