Avatar uživatele
anonym

Co si představujete pod pojmem !lenonky" ?!

Měli jste je i vy?!
P.S.A ne že se budete koukat v Googlu! To by nebylo fér!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Drap, briketka10, Illines před 4429 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ani si nedovedeš představit, co mi to dalo, zhruba před 45 léty,práce a starostí abych je sehnal?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

každý je pamatuje, i můj děda je nosil mám jedny doma a těch sklíček..
na Kampě bydlel můj přítel a v té době jsem chodila okolo pomníku J.Lennona k němu domů a taky tam nějaké ležely, nikdo si je neodvážil sebrat byly k nim přivázané stužky, takovou úctu tehdy lidi měli a teď mějte někde bez dozoru kolo..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reuef

jen doplnim ze Lennon si je oblibil pote co hral v nejakym valecnym filmu a tam je mel jako rekvizitu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Brýle s kulatou drátěnou obroučkou, jakou nosil John Lennon a jakou teď nosí i jeho syn. Jenže to taky není fér (fair), protože já se na to pamatuji. Googlu mi netřeba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mám ich pred sebou.
Názov dostali po spevákovi zo skupiny The Beatles Johnovi Lennonovi.
Malé drôtené okuliare…
zvyšok nechám na ostatných…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

no kulaté brýle s tenkou obroučkou jaké nosil John Lennon …já je tedy nikdy neměla ,ani jsem po nich netoužila

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

No kulatý brejličky přece. Páč sem ročník 48 tak sem po nich v 60tých letech a se svým dlouhým hárem toužil. Bohužel marně ale sehnal sem si cvikr a byl sem teda taky pěknej kousek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Brýle s kulatými obroučky, něco jako měl Harry Potter

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek