JamesCZ

Co si představujete pod pojmem „konec světa“?

Co si představujete pod tímto pojmem. Díky Všem.

Nejlepší odpověď
marci1

Nic konkrétního. Může to být „Velký křach“ vesmíru, Apokalypsa, Armagedon, Soudný den, 3. světová válka,vyhasnutí Slunce, sucho a nedostatek vody na Zemi, nějaké smrtelné choroby … 🙂

Další odpovědi
Kepler

Moře s nebem se spojí, země v ohni vybuchovati bude a skály pukati budou. Uprostřed toho všeho bude seděti Bůh a lomiti rukama bude.
Jen člověk dál bude nerušeně luštit křížovku.

Ametyst

Pro mě konec světa má konkrétní podobu z filmu „2012“: přepóluje se severní a jižní pól, moře zaplaví i Himaláje.
https://www.csfd­.cz/film/239242-2012/prehled/

dudu

Energie, kterou nazýváme „temnou“ rozerve náš vesmír a ten se včetně atomů zhroutí do sebe – podobně jako mýdlová bublina.

elkon

Nic, hloupostmi se nezabývám.