sardinie

Co si představujete, co má být na klíčích (klíčence)?

Nejlepší odpověď
Alesh

přesně jak píše Jugar, adresu a rovnou bych připsal i kde mám uloženou hotovost a další cennosti. 🙂 Fakt nápad! 🙂

Další odpovědi
zzzzz

Já jsem měla na klíčích od auta kdysi takové pípátko, když jsem je hledala, což je docela často, holt kdo nevlastní dámskou kabelku, tak to nikdy nepochopí:-))) jak jsem pískla tak to začalo pípat. Pak jsem to omylem utopila v bazénu a už to nefungovalo, další jsem už nesehnala, ale bylo to praktické:-)))

marci1

Třeba jantar, čtyřlístek. 🙂

zjentek

kroužek? ..a nebo potom badisko bude určitě vědět

badisko

karabinka nosim tuto …http://www.i­magehosting.cz/?v=ka­rabinaca.jpg v malem provedeni …abych si je mohl pripnout k poutku od jeansu ..taky mala svitilna a karta do obchodaku na slevy to vi prece kazdej …vedel to i zjentek ..ale to cest prenechal me …:D jo a jeste armadni mazacenku …
Doplňuji:
Jugar tam ne ze stratis klice oni te s nima jeste vykradou …fakt dobrej napad ..si davat adresu na klice …:D Lol

anonym

Adresa na kruhovém plíšku,když by došlo ke ztátě.

Lamalam

Nepředstavuji si vůbec nic. Na klíčence mám klíče.

anonym

Mám tam malou baterku

arygnoc

zväzky kľúčov neznášam, módu kopy šrotu cingajúceho na opasku tiež nie.
preto mám viac krúžkov s 1, 2 – 3 kľúčmi najviac,používam podľa potreby.

stabilnú výbavu tvoria kľúč od bytu + kľúč od kancelárie, druhý „zväzok“ kľúče od auta (2 ks).

žiadne blbostičky, nič, čo cinká, pípa, svieti…

:-Q

Fhrek

mohutné věci

Mirdas

Od všeho ještě jednou náhradné klíče.

zzzzz

Zjentku proč máš avatár Petry?:-oo

zjentek

tak když „vy“ nemusíte mít žádný avatar, tak já mám petru ..když ji miluješ, není co řešit :o

zzzzz

Tak to jo, to je jiná:-)))

zzzzz

To je vtip Jugare? 🙂

marci1

ad „Jugar“ – aby Tě vykradli ? 🙂

badisko

ztratis