Co si predstavite pod tim , kdyz nekdo rekne , ze ma " volny vztah " ? A chteli by jste ho ? -iv-

Nejlepší odpověď
www

Podle mne to bylo, je i bude a znamená
bez závazků, zvláštních povinností ap.
Těchto vztahů jsem měl vždycky mraky, teď si „úspěšně“ užívám jen důchodu bez jakýchkoliv vztahů 😁:-D
Takže ne, nechci.

Další odpovědi
Andělé

Je to intimní vztah bez závazků. O takový vztah nestojím.
Když bych chtěla vztah,tak se vším všudy…:-)

rynek878

Podle mne to je vztah,že když oba nemají nikoho jiného,tak si zavolají a je radost až do rána.P.S.Já jsem tento vztah nikdy nepreferoval.(a vzhledem k mému věku už asi ani nebudu)

iceT

Asi budu za staromodní,ale pokud jsou dva spolu,tak by měli být spolu a spolu taky řešit problémy a učit se od sebe navzájem,poznávat se…Ne že mezitím co na mě někdo nemá čas nebo nemá náladu,budu s někým jiným.
Takže díky,ne,nechci volný vztah.