Mc Merkurion

Co si představíte pod pojmem „swap“?

inspirovala mne tato otázka: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chce-se-mnou-nekdo-udelat-swap a nechce se mi to vyhledávat (dobrovolně se přiznám),vysvětlí mi to někdo polopaticky a česky?

Nejlepší odpověď
annas

Neslyšela jsem, ale vyhledala jsem. V odkazu je uvedené, že se to týká slečen, to nejste, ale pro výměnu různých věci by snad nevadilo.

"Slovo Swap znamená v překladu z angličtiny Výměna, což leccos vysvětluje. Není ale přesně známo, kdo s tímto zajímavým nápadem přišel.

O co jde?

Původní myšlenkou nebo řekněme původním záměrem tohoto nápadu byla výměna balíčků mezi slečnami z různých zemí. A proč? No, tímto způsobem (a řekněme si na rovinu, že je to finančně i obchodně mnohem snažší, než si něco komplikovaně objednávat přes internet) se můžeš dostat k věcem, které se ve tvé zemi neprodávají/ne­vyskytují. To už zní velmi lákavě. Nicméně né každý je napoprvé ochoten risknout výměnu balíčku s někým z jiné země. Pro začátek je ideální vyzkoušet si swap s někým důvěryhodným ze stejného státu. A když se ti výměna nebude líbit, tak pro tebe bude mnohem jednodušší vrácení balíku někomu, kdo mluví stejnou řečí, nemyslíš?

Prozatím ověřené místo, kde můžeš najít slečny, které se chtějí do swapu zapojit, je server VotočVohoz."
atd.
http://www.ka­moska.cz/bloger­ky/swap-je-balicek-prekvapeni.html

Další odpovědi
Emefej

Tento pojem znám pouze ve spojení s virtuální pamětí.

anonym

Balalajka?

anonym

Slečna si nejspíš chce vyměňovat fotky za kredit do mobilu.

anonym

barbakan-
„Teplá čočka“.