UzeneKoleno

Co si predstavite, kdyz vam nekdo rekne, ze se recykloval?

Odpovědi
marci1

To mi ještě nikdo nikdy neřekl, ale zřejmě to má znamenat, že se ze „starého“ člověka změnil na „nového“. 🙂

led

Recyklovaný teeneger https://indar­ceky.sk/59044-tm_thickbox_de­fault/tricko-nie-som-stary-som-len-recyklovany-teenager.jpg
 – prenesene – dospelý človek, väčšinou stredného alebo vyššieho veku, snažiaci sa prispôsobiť okoliu alebo „len zapôsobiť“ a správajúci sa ako čosi medzi pubertou a dospelosťou – často vidieť na speváckych pódiách, na uliciach

ale človek sa môže recyklovať – obnoviť – reparovať aj po prekonaní zdravotných, alebo psychických, spoločenských problémoch, buď čiastočne alebo úplne a vrátiť sa do čias pred problémami