hippeace

Co si představit pod popiskem „neomezeně mísitelná s vodou“ ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Prostě je jednoduše to lze naředit vodou v jakémkoliv poměru.

Další odpovědi
www

Znamená to mísitelná (ředitelná) od skoro 100% až do úrovně téměř nula%.

mosoj

Přesně to co je napsáno.

Tw!st

že to můžeš míchat s vodou jak chceš

anonym

To si z nás nejspíš děláš sprťouchlata, viď?
Přece látku s tímhle štítkem na obalu liješ nebo sypeš do vody a mísíš a mísíš a mísíš. Až vyliješ nebo vypypeš poslední zbytek, zamísíš a koukneš, co ti to vlastně vzniklo. Příliš koncentrovanou směs zředíš přidáním další vody, nedostatečně koncentrovanou obohatíš o další balení ( případně jen část) stejné látky.
Fakt tu píšeš „středoškolské vzdělání“?

Natty*

Že danou věc můžeš neomezeně (do alelůja) míchat s vodou-nechápeš?

honza19hk

přesný příklad míchání vody s vdou:-)