pusinka50

Co si pomyslíte,

když potkáte muže v červených botaskách? Napadá vás „něco“ třeba o jeho orientaci? Měl tmavé oblečení a boty byly proto hodně nápadné a přišlo mi to u něj nějak divné

Nejlepší odpověď
quentos

nepomyslím si nic. Odsuzovat někoho podle toho, co nosí, či podle barvy toho, co nosí? Povrchnost k zblití.

Další odpovědi
Drap

Určitě si budu myslet, že má červené boty nic víc a nic míň

Lucijej

Přemýšlet o orientaci kvůli barvě bot by mě opravdu nenapadlo. Takové smýšlení už je dávno pasé. I chlapi můžou nosit červené i růžové oblečení, aniž by jim to bralo na mužnosti. Samozřejmě né každému sedne každý odstín a taky na celkovém pojetí, ale je to jako s jakoukoliv jinou barvou.

www

Buď je „divnej“, nebo nemá na jiné šneky (boty). 😁

Damiana

Tím co oblékáme dáváme najevo část své osobnosti, proto si říkáme o to, aby nás každý nějak „bral“. Vyzývavé, nápadné oblečení zákonitě přináší jeho nositeli větší pozornost – s tím se musí smířit (někdy je to i záměr – mrkni na pankáče, to jsou v tomto směru velcí borci:-)
Takže se pochopitelně dotyčný nevyhne ani kritice, okolí bývá jinakostí vždycky nějak popuzeno (až pozitivně nebo negativně), ten komu je všechno jedno buď lže, nebo je naprostý ignorant či má sám sociální problém (často nějaký blok).
Stačí se porozhlédnout ve zvířecí říši – kohout s rudým hrěbínkem, páv s pestrými ocasními pery, jelen s mohutným parožím…
Červená barva je nápadná, navíc lidé některé barvy a styly už „pasovali“ do určitých skupin, takže se zařazení podvědomě nevyhneme. Uvidíš nádhernou blondýnu s velkým poprsím, pěkně oblečenou a výrazně nalíčenou a od většiny lidí si vyslouží nepěknou nálepku ženy lehčích mravů – protože to vychází z nějaké všeobecné zkušenosti s tímto typem, takže se s tím tak trochu počítá. Ačkoli to může být slušná žena, jen nějak vystupuje ze šedi a uniformity davu, který obvykle hezkým závidí a odvážné odsuzuje a posmívá se jim.
Hovořím pochopitelně o pohledu většiny, ne výjimečného jednotlivce. Pestré barvy, zejména růžová (na mužích) je zase připisována homosexuálům a hetero chlapík si v takových hadérkách buď trochu koleduje o odsouzení a zařazení ke slaďoušům nebo to dělá záměrně, aby provokoval (možná sám ve skrytu duše s jinou orientací i koketuje), nebo se mu to takhle prostě líbí a naposledy – když to navíc na něm zrovna moc pěkně nevypadá a je to jako pěst na oko – prostě nemá vkus. Nebo ženu s vkusem, jejíž je muž (jako ze škatulky) vždy vizitkou – ať si říká kdo chce, co chce.

Co se týká mne, já jsem dost konzerva. Mám na mužích ráda kvalitní oblečení, spíš tmavé, obleky, elegantní košile, kvalitní džíny nebo dobře padnoucí tmavé kalhoty, kožená saka, kabáty, kašmírové svetry nebo vesty… Prostě eleganci. A když je vidět, že na sebe dbají, ale nepřehání to. Chlapíka v červených teniskách si vedle sebe moc představit nedokážu…:-)))

ten který je

Asi bych to přehlédl nebo bych tomu nevěnoval pozornost.Daleko více bych zbystřil,kdyby se objevila přede mnou paní venčící pejska s natáčkami na hlavě.;-)
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/damy-hodila-jsem-si-vlasy-na-natacky-a-zapomnela-ze-musim-ted-vecer-jeste-se-psem-ven

anonym

Viděla jsem barmana v růžových ponožtičkách a růžovém tričenku. Orientace tam byla jasná.
Červené botasky by mi asi tolik nenapovídaly, kam ho mám zařadit. Spíše bych si řekla, že má prapodivný vkus. Oblečení a boty je třeba poněkud barevně sladit. Pokud neměl k botaskám nic, co by jejich nápadnost vyrovnalo, tak bych asi také koukala dost zaraženě na takovou volbu.

cochee

Ha ha, nevidělas náhodou mě? 😁

Braník

mě by napadlo,že je to si metrosexuál,kterej už neví co by na sebe vzal a ještě je navoněnej jako prostitutka na parkovišti.

.anezka.

Me se to zdá normální a nemela by ses na nekoho zvláštne koukat jenom kvuli cerveným botám.

pusinka50

Já mám ráda červenou a taky ji ráda nosím. Vzpomínám si, jak mě ženský na vesnici zdánlivě „neadresně“ pomlouvaly kvůli červeným kraťasům a červenému triku, jak si povídaly mezi sebou, ale dostatečně nahlas, jak se červená nikdy dřív nenosila a že ženská byla v červeném považována hned za couru… mám ráda červenou i na chlapovi. Ohledně těch červených botasek, nejsem povrchní, jen mi to přišlo nevkusné, protože ty boty neladily s žádným kouskem oblečení a oblečení bylo celkově fádní, tmavé a tak ty boty nějak divně nápadně zazářily