Agneta

Co si obléknout na svatbu v kostele? (Jako host)

Nejlepší odpověď
annas

V kostele je zima, takže pozor na prochladnutí. Bez kabátu nebo teplé šály přes záda bys zřejmě nevydržela, zvláště ve starém kostele je chladno i v létě. Nebo vytrpět zimu, záleží také na ostatních.

Jinak šaty nebo kostým tak jako u civilního obřadu, nikoliv mini sukně a holá ramena. To snad v zimě nepřichází v úvahu.

Další odpovědi
cukrar

V kostelech je více zima jak v obřadní síni. Zimní bunda není na překážku. Nebo se ptáte, co za šaty?

marci1

Něco decentního a teplého, i když v některých kostelech se topí. 🙂

Hans51

Zcela určitě vhodné oblečení zakrývající kolena i lokty.

Dismas

To samé jako na svatbu na úřadě. A pokud si něčím zakryješ hlavu, tak to rozhodně nebude vadit.

gecco

Kalhotový kostýmek, spíše tmavý…
😉
Přece nebudeš chtít ´přezářit´ nevěstu, no ne?
😉

Martinuss

v kostele? kostým čerta s obráceným křížem :D

Dochy

Dismas „To samé jako na svatbu na úřadě. A pokud si něčím zakryješ hlavu, tak to rozhodně nebude vadit.“

Tak to rozhodně bude vadit. Ptá se na kostel, nikoli na synagogu. Pro muže je nepřijatelné nechat si pokrývku hlavy (klobouk/čepici) v kostele stejně jako kdekoli jinde ve společnosti v interiéru…

Dochy

Aha… sorry… ptá se dáma… Tak to je něco jiného 😉