Eloška

Co si obléct na operu do ( Stavovského) divadla?

Jaká je vhodné oblečení na operu (Don Giovanni) do Stavovského divadla pro 14–15 letou slečnu ? Popř. co si vzít s sebou?

Nejlepší odpověď
atriplex

Do divadla chodím cca 100× za sezónu, do toho Stavovského také mnohokrát. Takže mé doporučení: Do divadla se chodí od přehnané toalety až po džíny a šusťákovou budnku (skutečně!), takže v podstatě si můžeš vzít cokoliv a nikdo se tomu divit nebude. Prostě si vem to co je ti pohodlné a co se tobě líbí. A pozor na boty na podpadku – takových slečen co z divadla vycházelo naboso jsem viděl desítky 🙂

Užij si Mozarta, Don Giovanni je žasný. Před začátkem nebo o přestávce nakoukni do orchestřiště, uprostřed na podlaze je vzpomínková tabulka, že tam stál sám Mozart.

Další odpovědi
Miroslavst

Nějaké krásné šaty a protože na parkovišti před operou bude zvýšený výskyt vozidel, tak s sebou výstražnou vestu :D

led

Pekné šaty, lodičky. Nemusí to byť večerná róba.
Pre Miroslavast
máte pravdu, je tam zvýšený pohyb vozidiel. Ale ako zdvorilý gentleman tú vestu si dáte predsa vy a nie dáma 😁

elektrikář

Nejlepší si vzít sebou bohatého sponzora aby vás mohl vzít po opeře někam na večeři. Bývá, to obvykle tatínek.