MartinaM

Co si obléct jako člen volební komise?

Budu poprvé ve volební komisi v malé obci. Je lepší společenské oblečení, nebo stačí méně formální?

Odpovědi
dubraro

Je to úplně jedno. Nepamatuji, že bych někdy viděl člena volební komise ve formálním oděvu. Čili bych doporučil běžný slušný civil.

Dochy

Co jsem viděl, tak cokoli mezi lepším civilem a společenským oděvem je OK. Osobně se ale přikláním spíš k obleku.

Hmm. Teď koukám… „Martina“ a já doporučuju oblek 😉 No, snad už si dámský ekvivalent najdeš 😉

led

Spoločensky prijateľné oblečenie, to znamená čisté, neroztrhané, nešportové, nie kraťasy a nie monterky, akoby ste prišli od kosačky, či zababraný rovno od pokazeného auta.