Ganymede

Co si o tomto myslíte? Může to být pravda?

Viz odkaz: http://tadesco­.cz/zacatek-noveho-webu-zacneme-s-udernym-tematem/

Nejlepší odpověď
xxx3

že je to jen další hoax, na který je škoda plýtvat časem. Už jen vzhled těch stránek, které celé spiknutí odhalují, napovídá, odkud vítr vane.

Další odpovědi
Psychotic

Ne. Pokud ti nestačí, že celá popisovaná věc je absolutně absurdní…

  1. Nemá to žádné zdroje.
  2. Bylo by to proti české ústavě, nikdo nemůže být bezdůvodně zbaven majetku.
  3. Žádný z členských států by na nic takového nepřistoupil, ani kdyby to ze smluv EU vyplývalo.
  4. Žádný z tuzemských politiků by nic takového nepodpořil, byla by to sebevražda.
  5. Je to plné konspiračních teorií a populistických výkřiků, zjevně je to mířeno na ty nejstupidnější a nejovlivnitelnější z nás.

Lamalam

Totální nesmysl. Přečti si víc článků z toho pawebu. Třeba ten o strážcích Antarktidy, kteří pomocí archy Gabriela způsobili zemětřesení na Novém Zelandu.

Drap

Jsou to vyložené nesmysly.

Nuk nuk

Pravda???? Vždyť je to nesrozumitelná spatlanina totálních nesmyslů.

ivzez

Nemůže.

Chyby v překladech, neuvedeny žádné zdroje,
je to nesmysl.

luckykubrt

Vzhledem k tomu, že „NĚKDO“ (zřejmě Merkelová) nasliboval migrantům luxusní bydlení si myslím, že to může být pravda (upřednostňování islamských migrantů před Evropany). To se už začalo projevovat v Řecku, když jsem četl, že se migranti vloupávali do opuštěných bytů (když byl majitel v práci nebo obchodě) a přivlastňovali si ho. Nebo jsou snad všechny zprávy na internetu hoaxem ?

Tenhle odkaz je taky docela zajímavý.

Zdroj: http://euportal­.parlamentnilis­ty.cz/Articles/16449-francouzsti-vladni-politici-pry-planuji-oficialne-predat-cast-francie-nadvlade-muslimu-kritici-islamu-jsou-trestani-soudy-cech-zijici-v-parizi-podava-desive-svedectvi.aspx

Psychotic

Ale chci poděkovat za ten odkaz. Rád si připomenu, co všechno létá na internetu za kraviny 🙂