balca

Co si o tom myslíte,je to možné,nebo je to nesmysl a nejde to.

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/254808-henri-monfort-clovek-ktery-uz-devet-let-nejedl.html

Nejlepší odpověď
www

Blbost, toto není možné. Je to podvodník.
Názor
Doplňuji:
I kdyby taková „potrava“ existovala,
organismus li nedokáže přijmout, natož
zpracovat 🙂

Další odpovědi
arygnoc

je to iba o prístupe – niekto tomu verí, niekto nie.

osobne to považujem za blud.
Okrem toho, prečo by som sa mal vzdávať pôžitku z jedla, spánku?
to sa kľudne môžem potom vzdať i sexu, vína, cigaretky a pod.

ježiši, to by teda bola slať, nemať žiadne pôžitky. (irónia)

Drap

Podle zdravého rozumu je to nesmysl. Na druhou strarnu podobná informace se čas od času opbjeví. Existuje ještě spousta věcí které neumíme vysvětlit a ani pořádně pojmenovat. Přikláním se k názoru, že na každém šprochu je pravdy trochu as že je ještě spousta věcí mezi nebem a zemí.

zl@tk@

Je to nějaký magor.

Meropa

Ne! Všichni jste magoři i ten na novinkách!!!

JÁ neumím to co vy, a když JÁ něco neumím nebo nedělám a vy ano, tak jste MAGOŘI! BLÁZNI!

Umíte krásně zpívat? JÁ NE- to znamená že jste blázni a máte v sobě nějaký přehrávač, či co, jste podvodníci!

(berte to jako vtip)

Achaleus

Pokud odpoví, že naprogramoval své buňky na to, aby přijímali vesmírnou energii, tak je jasný, že ten člověk nebude v pořádku. Lidi si rádi vymejšlej pohádky. Samozřejmě je to blbost.