jendahun

Co si o tom myslíte?Do politiky vstupují už s určitým charakterem,nebo se mění až funkcí?

Zajímalo by mě,jestli do politiky lidi už vstupují jako bezpáteřní parchanti,nebo vstupují(aspoň část),jako slušní lidé s ideály a pak u nich dochází k tranzmutation magna,transformaci v bezohledný dobytek opilý mocí?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Přesně tak jak jsi to napsal,na otázku jsi sám odpověděl.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že ta moc je změní , využijí co se dá . Zdá se, že je takový každý, kdo tam vstoupí…nevím co bychom udělali my.Když tam člověk není -nedovede se vžít.
Ale hajzl bych nedovedla být, to vím jistě.

fortin

Otázka je nepřesná. Ti první už v politice jsou nebo už tam být nemusí. Ti ostatní chtějí něco změnit ale nemůžou. Odpověď jak to funguje je v pdf Jak vystoupit z EU.