Avatar uživatele
fcoop

Co si o tom myslíte?

Internetová stránka Slavery Footprint nabízí počitadlo, které návštěvníkovi ukáže, kolik novodobých otroků na něj pracuje. Výsledek je vygenerován po zodpovězení několika jednoduchých otázek. Cílem projektu je vyburcovat spotřebitele k boji za svobodnější svět.

http://www.sla­veryfootprint­.org/#where_do_y­ou_live

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kerberus, anonym před 4552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pisi tam , ze otroctví je tam, možná silnější než kdy jindy, jen to ted vypada trochu jinak .. ja ted napisu trosku neco jineho … ja si uz dlouho myslim , ze Cina " nas jednou vsechny sezere – dostane " i bez valek. Je jak ohromny pavouk , ktery bere vsechno a vsechny ..
Omlouvam se za dnesni pesimismus.. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Je to zaujímavé, hlavne vidíte, že najviac výrobkov pochádza z Azie. Tam, kde je najlacnejšia pracovná sila.
Otázka je, nakoľko tento výpočet je pravdivý, udávate v jednotlivých bodoch pravdu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Je to zajímavé, ale myslím, že to ničemu asio nepomůže.Mnoho novodobých otrokůpracuje vlastně i u nás a chce s tímj někdo z mocných něco dělat ? samozřejmě nechce, všichni se tváříme že to neexistuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kerberus

Ad fcoop – chtěla jsem se podívat do Vašeho odkazu, ale někde mně zmizel u IE automatický překladač, takže nevím jak stránku přeložit. Překladač jsem měla na liště Toolbar. Vám zřejmě funguje, neporadíte prosím jak ho nainstalovat?

Děkuji.

před 4552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fcoop

Pro Kerberus – to je malý problém,mě zmizel také,resp.lištu zrušili – s tím,že v nové verzi bude.Ale já na to úplně zapomněl,musím se na to mrknout.

Zkuste – http://transla­te.google.cz/ -je to jen trochu pracnější.

Pro -iv- Ono to s tou Čínou nebude tak až tak horký.
Oni by tuze moc chtěli,ale mají minim.jeden problém,a to zásadní – ta jejich nešťastná politika =1 rodina – 1 dítě začíná nést ovoce.Budou mít za 20–30 let tolik dědečků a babiček,že nebudou vědět,jak z toho ven.
Fakt je,že je jich hodně,nemají skrupule a jsou draví.
Ale na to,aby to Evropa „zabalila“ ,není potřeba import.Utlučeme se sami.

před 4551 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Ad fcoop. Děkuji za odkaz. Na instalaci lišty jsem se dívala včera, ale mám pocit, že stále ještě nebyla obnovená, pokud jsem nehledala špatně.

před 4551 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek