Avatar uživatele
Sandy

Co si o tom myslíte?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/207971-letni-prazdniny-chce-brusel-rozlozit-do-ctyr-mesicu.html Jestli jsem z článku dobře pochopila, měly by být 14 dní prázdniny, 14 dní škola atd. Mě se to moc nelíbí, letní prázdniny se mě ještě pořád týkají, v létě mám vždycky brigádu a myslím, že na 14 dní by mě nikdo nevzal… Líbí se Vám to jako rodičům školních dětí? A pro ty,, co už do školy nechodí – líbilo by se Vám, kdyby to zavedli za Vašich školních let? Já jen teď doufám, že si pánové z Bruselu dají na čas a že to případně české ministerstvo školství zamítne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? vagra před 5005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Jak je vidět,pánové v Bruselu nemají asi nic důležitějšího k řešení.
Za ty prachy,musí vykazovat nějakou činnost.
Protože takové ty prkotiny/chudo­bu,nezaměstna­nost,trestnou činnost,atd./, už mají vyřešeny,tak teď je třeba řešit věc, ze všech nejdůležitější-prázdniny.
Oni si ty své,určitě nechají v nezměněné podobě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Nebojte se, to u nás neprojde. Znám učitele, kteří chodí na dva měsíce na pracák, aby škole ušetřili a jak by tam chodili po čtrnácti dnech? Víte, co je to běhání a papírování!To máte:žádost, smlouva,zápočtový list, potvrzení ze sociálky, zdravotní pojišťovna…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vzkaz pro VERKU: To myslíte jako fakt? Učitelé jdou na ÚP na dva měsíce,pobírají podporu,stát za ně platí sociální a zdravotní a oni,ti učitelé jsou vysmáti.Oni ušetří škole,ale okrádají poctivé daňové poplatníky. Hamba jim!!!

Já bych takovým lidem dal na ty dva měsíce veřejně prospěšnou práci nebo brigádu v zemědělství,aby věděli jak se vydělávají poctivé peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

to čo píše Verka ja pravda. Aj ja som mala termínovanú zmluvu a alikvotnu časť dovolenky mi radšej preplatili. Škola týmto spôsobom šetrila zo svojho rozpočtu 6–7 týždňov platu takéhoto učiteľa. Tým spôsobom mohli zvýšiť stav učiteľov počas školského roku o jedného. V ročnom prepočte to vždy vychádzalo bez šetrenia a bez míňania mzdového fondu, pri zvýšenej kvalite učenia…
nebola som z toho vysmiata, ale aj to je spôsob obživy
podľa návrhu na japonských školách bolo 3 mesiace škola-prázdniny-3m škola-prázdniny-3mškola-prázdniny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

obojí má svoje plus a mínus

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek