Kepler

Proč ne? Pokud se ve svém kupé zamknou a nebudí pohoršení? Je třeba si uvědomit, že na Ukrajině se většinou cestuje na delší vzdálenosti, takže to je vítané zpestření. Navíc stav tratí tam asi nebude ideální, takže to drncání asi koitus kapánek vygraduje. No jo, ukrajinské dráhy asi nevědí, jak by ještě přilákaly cestující 🙂 Akorát bych to nedělal під час зупинкy поїздa b станціi.

Další odpovědi
Drap

Nemyslím si o tom vůbec nic. Nejezdím lůžkovým vlakem

led

Čo sa deje za zavretými dverami kupé, pokiaľ odtiaľ nie je počuť pohoršujúce zvuky, či volanie o pomoc a nepríkaža to spolucestujúcim v kupé,„dežurná“ nemôže ovplyvniť. Je to ako v hotelovej izbe, pracovník hotela má právo vstúpiť jedine so súhlasom hosťa, dočasného nájomcu izby. Prirodze, počíta sa s tým, že po odchode hosťa, cestujúceho izba, alebo kupé ostanú v nepoškodenom a „nezasvinenom“ stave, aký bol pred ich príchodom.

Kepler, na staniciach čo oči nevidia a uši nepočujú, srdce nebolí… (k tomu nepotrebujem poznať ukrajinčinu.)
Mimochodom, peniaze sú mocný čarodej.

zjentek

Myslím si o tom, že autor a redaktorka rádi cestují vlakem- nejlépe v ku péčku ;)

Dochy

Zatím mám zkušenost s lůžkovým/le­hátkovým vlakem jen jednu při cestě do Varšavy. Koukání: vlak zas tak často nestaví a jak u oken tak u dveří jsou záclonky. A co se týče osobní zkušenosti… Mno jelo nás asi 6 kluků, tak jsem si tu osobní zkušenost radši nechal ujít 😉

xxx3

že je to typický clickbait, který má generovat hlavně co nejvíc klinutí na článek.

led

zjentek=humorista 🙂

zjentek

Copak, Vy vlaky nerada?

led

Lepšie než autobus 🙂, aj keď nie v zmysle michaldsovej otázky.
Len som si spomenula na cestu vlakom z Ruska, keď v celom vagone sme boli dvaja cestujúci (ten druhý bol z ktorejsi ázijskej krajiny) a „dežurnyj“, nie netešte sa, vo všetkej počestnosti sme sa pokúšali dohovoríť v náznakovej ruštine v témach od výmyslu sveta okrem… Na známu indickú grafickú literatúru neostal čas 🙂. Ale toho čaju zo samovaru…

michalds

nedostal ode mne bod :)

zjentek

Tos pos…

Kepler

led: ja tiež Ukrajinčinu nepoznám, to překladač 🙂 Vsadím se, že na nádraží by se okolo dotyčného okna shromáždila početná skupinka zájemců o peep show zdarma 🙂 Tedy pokud by neměli zatažené záclonky.