jirka F

Co si o tom myslíte ?

Četl jsem článek který pojednává o euru v česku prý To že nemáme euro je vizitkou české zaostalosti

to si teda vůbec nemyslím a taky říám nechtěl bych v česku euro ať zůstane koruna

http://zpravy­.idnes.cz/komen­tar-k-euru-v-cesku-079-/domaci.aspx?c=A150602­_105631_domaci_jav

Nejlepší odpověď
Adula.57

Taky jsem slyšela tenhle názor o zaostalosti. Mně to přijde naopak. Jsem ráda za to, že Česká republika má svou jedinečnou měnu a rozhodně bych to tak nechala být.

Další odpovědi
Drap

Pan Palata to tak vidí. Respektuj jeho názor. Já ho respektuji, ale nesouhlasím s ním.

marci1

Nesouhlasím. V případě přijetí eura v ČR by se měl tržní kurz koruny přibližovat paritě kupní síly, ta je přitom pod 20 korunami za euro. ☹