rychlik34

Co si o tom myslíte ?

Caute, napsal sem holce jestli nechce jít se mnou ven a ona že jo. Jenže sme nesli. Pak sem ji napsal ještě jednou a ona že nebude mít čas atd. Chtěl bych vědět jestli se mnou chtěla nebo nechtěla jít ven. A jestli nechtěla tak proč mi psala že jo ?

Nejlepší odpověď
anonym

Pubertální nevinnost emocionálního vampýrismu.

Další odpovědi
klumprt

Podle mě je to u děvčat naprosto běžné chování. Taky jsem si s tímhle jejich přístupem zažil svoje… 🙂

Musíš to brát tak, že ona si není jistá, jestli chce nebo nechce. My kluci jsme si jistí prakticky hned, že chcem. Holku ale musíš přesvědčit, že chce. Tomuto přesvědčovacímu umění je třeba se naučit, aby se člověk vůbec někdy rozmnožil.

ivzez

Je úplně jedno, co si o tom myslíme my.
Na správnou odpověď se musíš zeptat jí.

Ale podle mne bys jí měl přestat psát a ptát se jí, kdy se jí co hodí.
Proč pro ni jednoduše nezajdeš a někam ji nepozveš? Věděl bys hned …

anonym

Napsala ti, že půjde proto, protože se zrovna nezmohla na žádnou kloudnou výmluvu a když jsi jí napsal podruhé, už dopředu věděla, že nebude mít čas, z čehož vyplívá, že prostě nechtěla ani předtím, ani potom, prostě nechtěla, no

gecco

Minulé odpovědi ti nestačily???
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-neodpovida
:-O

Mirdas

Může se stát že opravdu neměla čas.
Nic nepište a promluvte si mezi čtyřma očima.