2vk2

Co si o tom myslíte?

Co si myslíte o sbírání autogramů a podpisů celebrit??

Nejlepší odpověď
ten který je

Je to zajímavý koníček spojený se vzpomínkou kdy nějaká slavná osobnost Vám poskytla autogram.

Další odpovědi
panenka

Já když jsem byla malá taky jsem je sbírala mám doma podpis LUKÁŠE VACULÍKA,SAGVANA TOFIHO,MICHALA NESVADBU.Osobně na tom nevidím nic špatného.

Jahoda

Nevidím na tom nic špatného. Někoho prostě sbírání podpisů baví a je to jeho koníček 🙂 Já osobně mám např. od Michaeli Dolinové, Michala Nesvadby, Ondřeje Rumla atd. Většinou byli nějaké slavné osobnosti v našem městě či někde v okolí. Kamarádky mne vždycky někam vezmou s sebou, když jsou se svými dětmi. Prý je se mnou šílená legrace a tak mne každý někam vodí. Ale už jsem si zvykla a docela mne to baví. Poznám takhle mnoho nových přátel, něco se dozvím, poznám jiné místo a jinou krajinu apod. 🙂

Miroslavst

Je to sbírání jako každé jiné. Někdo sbírá to, ten zas ono. Jeden má rád holky, druhý vdolky.
Tisíc sběratelů, tisíc témat.

iwetax

V památníčku mám podpis skupiny Lunetic. Ani se nedokážu spočítat kolikrát jsem ty podpisy pusinkovala. To že jsem se dostala tak blízko a ještě se mi podepsali. Je to krásný koníček.

Komodita

Sberatelstvi je normalni vec..jestli nedojde bod zjiskani předmetu až k fetišu tak to je pořad hobby

lorja

Považuji sbírání autogramů celebrit za fajn zálibu.Sběratel se nesmí snížit k obtěžování dotyčného.