Avatar uživatele
2vk2

Co si o tom myslíte?

Co si myslíte o sbírání autogramů a podpisů celebrit??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda před 5071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Je to zajímavý koníček spojený se vzpomínkou kdy nějaká slavná osobnost Vám poskytla autogram.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já když jsem byla malá taky jsem je sbírala mám doma podpis LUKÁŠE VACULÍKA,SAGVANA TOFIHO,MICHALA NESVADBU.Osobně na tom nevidím nic špatného.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Nevidím na tom nic špatného. Někoho prostě sbírání podpisů baví a je to jeho koníček 🙂 Já osobně mám např. od Michaeli Dolinové, Michala Nesvadby, Ondřeje Rumla atd. Většinou byli nějaké slavné osobnosti v našem městě či někde v okolí. Kamarádky mne vždycky někam vezmou s sebou, když jsou se svými dětmi. Prý je se mnou šílená legrace a tak mne každý někam vodí. Ale už jsem si zvykla a docela mne to baví. Poznám takhle mnoho nových přátel, něco se dozvím, poznám jiné místo a jinou krajinu apod. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Je to sbírání jako každé jiné. Někdo sbírá to, ten zas ono. Jeden má rád holky, druhý vdolky.
Tisíc sběratelů, tisíc témat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

V památníčku mám podpis skupiny Lunetic. Ani se nedokážu spočítat kolikrát jsem ty podpisy pusinkovala. To že jsem se dostala tak blízko a ještě se mi podepsali. Je to krásný koníček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Komodita

Sberatelstvi je normalni vec..jestli nedojde bod zjiskani předmetu až k fetišu tak to je pořad hobby

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Považuji sbírání autogramů celebrit za fajn zálibu.Sběratel se nesmí snížit k obtěžování dotyčného.

před 5071 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek